Корупція в рядах Одеської ДПІ набирає обертів! (частина 1)

ДПІ у Київському районі м.Одеси ГУ ДФС в Одеській області здійснює протиправне блокування подачі податкової звітності стосовно низки підприємств. Постановами Одеського окружного адміністративного суду дії ДПІ у Київському районі м. Одеси визнано протиправними. Вказані судові рішення, після перегляду апеляційної інстанції, набрали законної сили. Відносно інших підприємств судові процеси тривають. Але нехтуючи рішеннями судів, блокування з боку ДПІ триває. Станом на 22.12.2015р. рішення адміністративних судів з боку посадових осіб ДПІ саботуються, правоохоронні органи бездіють, продовжується блокування звітності, що тягне за собою спричинення підприємствам матеріального збитку та паралізує їх господарську діяльність. Також відомо, що голова ГУ ДФС в Одеській області Мілютін Г.В., який є людиною екс-голови ГУ ДФС в Одеській області Бамбізова Є.Є., дав розпорядження всім ДПІ м.Одеси про продовження блокування прийняття звітності від підприємств-імпортерів. Дану вказівку прийняла до виконання і начальник ДПІ в Київському районі м.Одеси Мусієнко О.С., яка змушує співробітників ДПІ продовжувати безпідставно блокувати звітність підприємств-імпортерів, взятих на облік в ДПІ. Такі дії посадових ДПІ містять ознаки корупційних діянь, вказують на їх пряму особисту зацікавленість в подальшому блокуванні звітності, з метою схилення посадових осіб підприємств до співпраці та отримання від даних підприємств будь-якої неправомірної вигоди.

Те, що відбувається, визиває стійкі спогади про Україну часів Януковича. Те ж саме тиснення на бізнес з метою відібрати або переорієнтувати грошові потоки. Те ж саме ручне управління чиновниками. Те ж саме нехтування законами. Та ж сама корупція. З тією ж самою метою.

Між тим, хочеться спитати. За який рахунок будуть виконані статті нового бюджету? За який рахунок будуть побудовані нові дороги та виплачені пенсії? Які нові досягнення впише в свою антикорупційну програму губернатор Одеської області? Якщо на ключових посадах ДПІ України залишаються ті ж самі люди, які успішно наповнювали свій власний бюджет і два роки тому.